/قیمت خدمات سئو و بهینه سازی وبسایت
قیمت خدمات سئو و بهینه سازی وبسایت۱۳۹۷-۴-۱۶ ۱۹:۲۰:۵۳ +۰۰:۰۰

قطعا شما به دنبال خدمات سئو و بهینه سازی وبسایت می باشید قبل از هر چیز باید از قیمت سئو برای وبسایت خود مطلع باشید چرا که برآورد قیمت سئو سایت مانند انجام خدمات بهینه سازی وبسایت باید به صورت اصولی انجام بگیرد.

مهمترین معیارها در تعیین قیمت سئو وبسایت

شما باید بدانید مشکلات وبسایت شما چیست و هزینه ای که می خواهید برای سئوی وبسایت کنار بگذارید چه مقدار است بنابراین هزینه سئو باید بر اساس نوع کسب و کار شما و مشکلات سئوی وبسایت شما تعیین شود.

قیمت خدمات سئو

اما قیمت سئو بر اساس خدمات مختلف متفاوت است اگر شما از شرکتی درخواست مشاوره سئو کنید هزینه ای متفاوت با ارائه ی خدمات سئو توسط خود شرکت خواهد داشت مثلا هزینه انجام سئو جهت پشتیبانی بصورت ماهیانه و یا بصورت سالیانه تمدید می شود و شما باید مبلغی را به صورت ماهیانه و یا بر اساس تمدید سالیانه از شما دریافت می شود.

 

نکات ضروری در تعیین قیمت سئو سایت

  • نوع کسب و کار شما و انتخاب کلمات کلیدی مرتبط با آن
  • قدمت و اعتبار وبسایت شما
  • سئوی داخلی و خارجی وبسایت
  • بررسی جایگاه رتبه ی شما در نتایج
  • بررسی رقبا جهت پیشتازی از انها

 

پس بنابراین نکات بالا بسیار مهم و حیاتی هستند تا شما را در تعیین هزینه های سئو یاری کنند دیگر زمان آن گذشت که به ازای کلمه کلیدی X برای بهینه سازی وبسایت N تومان از شما بگیرد.

در ابتدا با بررسی نکات بالا و مدت زمانی که شخص یا تیمی که برای بهینه سازی وبسایت وقت می گذارند تعرفه سئو وب سایت تعیین می شود.

اولین نکته در تعرفه سئو مرتبط با نوع کسب و کار شما می باشد و نوع کلمات کلیدی برای مثال اگر زمینه ی کاری شما دوربین مداربسته باشد خوب طبیعتا زمان و بودجه یقابل توجهی را می طلبد چون رقبای زیادی را پیش رو دارید.

دومین نکته کاملا گویای این مساله است که وبسایت شما چه مدت قدمت و اعتبار دامنه و فعالیت داشته آیا قبل از اینکه آن را به متخصص سئو بسپارید فعالیت خاصی روی آن انجام شده یا سئوکار دیگری کار بهینه سازی انجام داده است

در سومین نکته که مهمترین بخش محسوب می شود مجموعه فعالیت های سئوی داخل وبسایت شامل بررسی عنوان و توضیحات صفحات ,تولید محتوا , لینکسازی داخلی,سرعت وبسایت و… بررسی می شود و در سئوی خارجی میزان فعالیت های شما در شبکه های اجتماعی و از همه مهمتر لینک های خارجی شما بررسی می شود این بخش در تعیین قیمت سئو سایت بسیار تاثیر گذار است.

نکته ی چهارم هم در واقع نتایجی که از فعالیت هایی که قبلا توسط خودتان یا یک متخصص سئوی دیگر انجام شده بررسی می شود و جایگاه شما در نتایج موتور جستجو تعیین می شود برای مثال شما اگر صفحه ی دوم باشید و بخواهید به صفحه ی اول و بین ۵ رتبه ی اول قرار بگیرید هزینه بهینه سازی شما متفاوت خواهد بود تا زمانی که شما در صفحه ی اول بین ۵ رتبه ی دوم باشید و بخواهید به ۵ رتبه ی اول افزیش رتبه پیدا کنید.

اما نکته ی آخر رقبای شما به طور کامل بررسی می شوند تا بررسی شود چقدر فعالیت انجام داده اند و ما به نسبت آنها چه مدت زمان باید بگذاریم تا به جایگاه آنها یا بالاتر از آنها در نتایج قرار بگیریم .

لیست قیمت سئو!
بهتره وبسایت شما در ابتدای کار بررسی و سپس قیمت سئوی آن اعلام شود لیست قیمت سئو نمی تواند خیلی دقیق باشد برای مثال شاید وبسایت شما از نظر فاکتور سرعت بهینه باشد در صورتی که شما بر اساس لیست قیمت آماده دارید مجدد هزینه ی آن را پرداخت می کنید.
پس بهتره با افراد یا شرکت هایی کار کنید تا که پس از بررسی وضعیت سئو وبسایت شما تعرفه و بودجه ی مورد نیاز بهینه سازی را مشخص کنند.

بزارید مثالی برای شما بزنم :
اگر شخصی مرتکب اشتباهی شده باشد بدون قضاوت و بررسی حکمی برای او صادر نمی شود در تعیین قیمت سئو سایت هم ابتدا موارد بررسی می شود و بر اساس آنها تعرفه ی سئو اعلام می شود.

جهت آنالیز سئو وبسایت و برآورد قیمت سئو به لینک زیر بروید